Balíček tělových ošetření II.


Popis

3x BODYWRAPS slim - celotělový detoxikační zábal
3x MADEROTERAPIE - masáž nohou a krční páteře dřevěnými nástroji
5x MECHANICKÁ LYMFODRENÁŽ - přístrojová lymfatická masáž

Podrobnosti

6 990 Kč

O nás

Slogan

Krása začíná uvnitř.

BE FIT - BE BEAUTY - BE PERFEKT

Kdo jsme

Spojujeme odbornost, vášeň a inovace ve prospěch vašeho zdraví a krásy. S více než 10 lety praxe jsme se stali specialisty na lymfatický systém, neustále zdokonalujeme své dovednosti a přinášíme vám moderní metody péče.

Věříme, že opravdová krása začíná uvnitř. Proto se v prvním kroku zaměřujeme na váš zdravotní stav k dosažení skutečné krásy. Naše lymfatická ošetření se nespoléhá jen na povrchové zlepšení, ale hloubkově řeší problémy a to i díky důkladnému ručnímu odblokování lymfatického systému. Tato metoda zvyšuje efektivitu ošetření až o 80%.

Konzultace je součástí vaší první návštěvy. Poskytnete nám informace o svých cílech a možnostech, a my vám připravíme plán péče přímo na míru vašim potřebám.

V našem týmu máme odborníky na lymfatický systém, pleťové specialisty a EXPERTA Dermalogica. Pro tělová ošetření i péči o pleť využíváme moderní přístupy a naše metody vždy sahají do hloubky problému, abychom nejenom řešili symptomy, ale i jeho kořenovou příčinu.

Pokyny pro zrušení rezervace + záloha:

Zrušení pouze telefonicky nebo osobně: Zrušení rezervace je možné pouze prostřednictvím telefonního hovoru na naše kontaktní číslo (733 180 777) nebo osobní návštěvou našeho Studia. Tímto způsobem můžeme lépe zabezpečit správné a rychlé zpracování vašeho požadavku.

Záloha: Pro potvrzení rezervace vyžadujeme zálohu ve výši 500 Kč. Tato částka bude odečtena od celkové částky za poskytnuté služby.

Podmínky zálohy: Záloha je nevratná v případě, kdy klient nepřijde na rezervovaný termín nebo rezervaci zruší méně než 24 hodin před plánovaným časem.

Adresa

Karla Hynka Máchy 758/8, Hradec Králové

Vyhledání trasy

Otevírací doba

pondělí

09:00 – 19:00

úterý

09:00 – 19:00

středa

09:00 – 19:00

čtvrtek

09:00 – 19:00

pátek

09:00 – 19:00

sobota

Zavřeno

neděle

Zavřeno